“MEIE KODU 2018” │ Hele ja hubane vannituba


“MEIE KODU 2018” │ Hele ja hubane vannituba
Foto: Meie Kodu 2018

Vannitoa kujundanud perenaine ütleb, et vannituba on esimene koht, kus pärast ärkamist hommikuti aega veeta ja seetõttu sai eesmärgiks võimalikult hubane ja hele vannituba, kus oma hommikukohvi nautida.


Juba enne vannitoa remonti oli selge, et sinna tuleb tapeet — maksku mis maksab! Ja nii see ka tuli! Loomulikult mitte lihtsalt, sest isegi ehitusmehed arvasid, et kõige parem mõte see just pole. Kuid raamidest on teinekord ikka marulahe välja mõelda, sest tulemus on üldjuhul teistsugune ja omanäolisem. Vannitoa kallal soovib pererahvas veel pisut nokitseda, kuid ollakse ka praegusega juba üpris rahul.

Vaata ka teisi konkursile laekunud vannitube:

Kui sul on tervikliku kujundusega inspireeriv vannituba, siis haara kaamera, pildista üles oma koduspaa ja osale fotovõistlusel “MEIE KODU 2018” kategoorias VANNITUBA. Vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel maikuu lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco.

Balteco on välja pannud ka vannitoa kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi, mille võitja kuulutatakse välja novembris. Kategooria üldvõitja selgitab välja žürii. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis. Vaheauhinna hääletusel osalemiseks saada fotod oma vannitoast hiljemalt 20. maiks.

Seotud lood:

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Loe veel

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

  • Konkursi kohta loe lähemalt SIIT.