"MEIE KODU 2018" | Fantaasiaküllane lastetuba Tartumaal


"MEIE KODU 2018" | Fantaasiaküllane lastetuba Tartumaal
Foto: Meie Kodu 2018

Kahe väikese piiga Nora (5a) ja Birke (3a) jaoks sisse seatud mänguline lastetuba Tartumaa metsade vahel paistab silma lahedate ise ehitatud detailidega. Et toal endal on ruutmeetreid külalltki vähe (12) ja tuba jagavad kaks last, siis otsustati kasutatavat pinda hoopis kõrgustesse ehitada. Toa keskmeks sai emme kavandatud ja issi ehitatud laealune majavoodi.

Vaata ka teisi konkursile laekunud lastetube:

Lastetoa kategooria võitja selgub rahvahääletuse tulemusena oktoobrikuus ja pilte saab saata kuni 20. septembrini. Kategooria võitjat ootab fotosessioon tunnustatud fotograafi Marilin Leenurmiga. Fotosessiooniks on riietekomplektid pannud välja River Island, mille hulgast saab võitja ühe pildistamisel olnud komplektidest endale valida. Auhinna väärtus on kokku 350 €.

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Seotud lood:

Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

  • Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

LOE LISAKS:

“MEIE KODU 2018” | Maakodu stiilis romantiline elamine paneelmajas