"MEIE KODU 2018" | Endisesse kööki sisse seatud lastetuba


"MEIE KODU 2018" | Endisesse kööki sisse seatud lastetuba
Foto: Meie Kodu 2018

1950-ndatel aastatel ehitatud kortermajja kodu soetanud perekond otsustas remondi käigus ka pisut planeeringut muuta, et pere mugavalt korterisse elama mahuks ja kodu avaramalt mõjuks. Lastetuba seati sisse endisesse kööki, mis oma suuruselt vastas täpselt pere pisema liikme vajadustele ning kust eemaldati vana puuküttega pliit ja ahi.

Lastetoas on kasutatud põrandamaterjaliks naturaalset puitu. Avarust loob valge värv, millele on lõbusaks kontrastiks valitud mustriline tapeet. Osa seinast on praktilistel kaalutlustel üle käidud tahvlivärviga ning oma koht on ka dekoratiivsetel esemetel ja seinapiltidel — tulemuseks on stiilne ja mõnusalt hubane lastetuba!

Vaata pilte ka teistest konkursile laekunud lastetubadest:

“MEIE KODU 2018” konkursi lastetoa kategooria võitja selgub rahvahääletuse tulemusena oktoobrikuus ja pilte sai saata kuni 20. septembrini. Kategooria võitjat ootab fotosessioon tunnustatud fotograafi Marilin Leenurmiga. Fotosessiooniks on riietekomplektid pannud välja River Island, mille hulgast saab võitja ühe pildistamisel olnud komplektidest endale valida. Auhinna väärtus on kokku 350 eurot.

Seotud lood:

LOE LISAKS:

Kuidas sisustada mõnus lastetuba, mis sobib nii mängimiseks kui ka magamiseks?

Sisearhitekt jagab nõu, kuidas kujundada kõige ägedam lastetuba