“MEIE KODU 2018“ — Elutoa vaheauhinna võitja on selgunud!


“MEIE KODU 2018“ — Elutoa vaheauhinna võitja on selgunud!
Foto: Meie Kodu 2018

Vaheauhinna võitjaks valisid lugejad helge ja hubase, perenaise käsitööga kaunistatud elutoa Raplamaal. Palju õnne! ISKU premeerib konkursi elutoa kategooria vaheauhinna võitjat 250-eurose kinkekaardiga. ISKU on välja pannud ka kategooria peaauhinna, 500-eurose kinkekaardi, mille võitja selgitab žürii novembrikuus. Fotosid oma kaunist elutoast saab saata kuni 20. septembrini.

Kui piltide järgi võiks arvata, et võidu toonud elutuba asub mõnes romantilise hõnguga maamajas, on elamine sisse seatud hoopis lihtsasse nõukogude perioodi paneelmajja Kaerepere alevikus. Aga nagu ütleb elutoa kujundanud perenaine, siis oluline ei ole mitte kest, vaid sisu. Ja selle loomisesse on suhtutud suure armastusega — elamisest leiab palju oma kätega tehtud asju. Toa otsasein peegeldab perenaise suurt kirge heegeldamise vastu ning heledad ja maitsekad aksessuaarid loovad mööbli ja viimistlusega harmoonilise terviku.

Vaata pilte kõikidest vaheauhinnale kandideerinud elutubadest:

"MEIE KODU 2018" konkurss kestab täies hoos edasi. Võistlusel saab osaleda üheksas kategoorias — saada pildid oma moodsast kodust, maakodust, elutoast, vannitoast, magamistoast, köögist, lastetoast, aiast või terrassist. Maikuus on fookuses vannituba ja juba maikuu lõpus selgub vannitoa kategooria vaheauhinna võitja. Auhinnafond on kokku 9150 eurot. Võistluse peaauhinnad (KAUNEIM MAAKODU 2018 ja KAUNEIM MOODNE KODU 2018) on välja pannud Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus Gardest. Kummakski peaauhinnaks on Gardesti 2000 eurone kinkekaart.

Seotud lood:

Ajakirja Maakodu ja sisustusportaali moodnekodu.ee ühine fotovõistlus “MEIE KODU 2018” toimub perioodil 1. aprill — 30. september 2018. Kandideerijate registreerimine lõpeb 20. septembril 2018. Erandina lõpeb kandideerimine kauneima aia kategoorias 20. augustil 2018.

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.