"MEIE KODU 2018" │ Elegantne koduspaa Tallinna külje all


"MEIE KODU 2018" │ Elegantne koduspaa Tallinna külje all
Foto: Meie Kodu 2018

Kaunis saunaga vannituba Tallinna külje all pakub igapäevast hoolitsust, kuid ka spaalikku lõõgastust pärast pikka päeva või nädalat. Leiliruumist avaneb vaade koduaiale ja ümbritsevale loodusele. Nii eesruumis kui ka leiliruumis saab kuulata meelepärast muusikat ja lülitada valguse hubasemaks.

Koduspaa on kujundatud soliidsetes hallides toonides ning karget üldilmet täiendavad soojad pähklipuust detailid. Koduspaa lahutamatuks osaks on aias asuv tünnisaun, mis ka mullitab nagu mullivann ja pakub tähistaevas õhtutel maksimaalset lõõgastust.

  • Vannitoa kategooria auhinnad on välja pannud Balteco. Vaheauhind, 250-eurone kinkekaart läks Pärnusse. Kategooria peaauhinna, 500-eurose kinkekaardi võitja selgitab žürii novembris.

Maakodu ja moodnekodu.ee ühine konkurss “MEIE KODU 2018” konkurss toimub järgmistes kategooriates: kauneim maakodu, kauneim moodne kodu, elutuba, vannituba, köök, magamistuba, lastetuba, aed ja terrass. Kandideerimise tähtaeg oli 20. september ja konkurss on selleks aastaks lõppenud. Võitjad selgitab žürii novembrikuus, erandina selgub lastetoa kategooria võitja rahvahääletusel oktoobrikuus. Konkursi kohta loe lähemalt SIIT.