KINGIIDEED INTERJÖÖRI | Mida kinkida jõuludeks parimale sõbrale


KINGIIDEED INTERJÖÖRI | Mida kinkida jõuludeks parimale sõbrale
Kollaaž

Mitmel pool toimuvad jõululaadad ja poed on pannud lettidele välja parimad kingiideed. Vaatasime meiegi ringi sisustuspoodides. Kui sul on disainihuviline sõber või on ta just kodu sisustamas, siis võid juglesti valida talle kingituseks mõne põneva sisustusaksessuaari. Vaata, millised kingiideed meile silma jäid. Kinkimiseks sõbrale või miks mitte — iseendalegi!

ELKE Mööbel pakub kingikoti täiendamiseks ja koju jõulumeeleolu loomiseks tooteid HAYlt, Muutolt, Menult, LIND DNAlt, Design Lettersilt, ferm LIVINGult ja paljudelt teistelt.

Kuni 25 euro eest saab soetada…

LIND DNA kummi ja naha segust tehtud klaasialused ja lauamatid on vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Valikus erinevad värvid ja suurused, seal hulgas nutikad kahepoolselt kasutatavad ja kummaltki poolt isevärvi matid.

Kuni 50 euro eest saab…

Corky karahvin Muutolt sobib ühtmoodi hästi igapäevaseks kasutamiseks kui ka pidulikumaks puhuks. Juurde saab valida ka samast sarjast madalamad või kõrgemad klaasid.

KUni 75 euro eest saab…

Seotud lood:

ferm LIVINGu riputatav teeküünlaalus mõjub väga pidulikult ning sobib ruumi ka väljaspool pühadeaega.

Nordic Design Home kaupluses soovitati meile tooteid, mis on erilist tähelepanu on pälvinud. Nende e-poes on ka kategooria ’kingiideed’, kus on just jõuludeks sobivad tooted — kõik selles kategoorias olevad esemed on olemas poes kaasa ostmiseks ning samuti toimetab poe toimekas meeskond need kulleriga paari tööpäevaga kohale.

Suur ehtekarp Gutta ja väike kandik — 99 eurot ja 79 eurot. Tõeliselt kaunis kooslus, mis oleks suurepärane kink ühe edevama, ent igati stiilse naise/tüdruksõbra/sõbranna buduaari. Kandik annab paraja annuse elegantsust öökapile või kummutile.

Tota küünlaalused — suur 69 eurot, väike 35 eurot. Jõulude ajal kingitakse ikka küünlaid, küünlajalgu ja muud taolist. Taani disainbränd AYTM on loonud kahes suuruses klaasist laternad, mida tänu nutikale disainile saab kasutada ka vaasina, seega talviseks ajaks mõeldud toodetele leiab head kasutust ka valgel ajal. Sobib nii sõbra kui ka sõbranna koju.

Kastekann Vivero — 99 eurot. Hind on kastekannu kohta üsna kopsakas, kuid pigem on tegemist stiilse skulptuuritaolise disainielemendiga, mis käib praeguse poititaimede trendiga käsikäes. Saadaval on kaks tooni, hõbedane ja kuldne.

Hunteriori veebipoes jäid silma romantilised unenäopüüdjad. Kui su sõbrannale meeldivad sedalaadi aksessuaarid, siis valik on suur. See on stiilne kaunistus magamistuppa, aga loob meeleolu ka sõbrannade pidžaamapeol. Miks mitte! Hind 30 eurot.

Islandi lamba nahast toolikate. Soe, pehme ja mõnus. Naturaalne ja igati sobiv nii maalähedasse kui ka moodsasse interjööri. Saadaval eri värvitoonides, hind 45 eurot.

Puuvillane vaip — see naturaalne 120 cm läbimõõduga ümmargune vaip sobib igasse tuppa, nii sõbrale kui ka sõbrannale. Vaip on libisemiskindel. Hind 49,95 eurot.

LIVINGEST veebipoes jäi silma maskuliinsema olekuga stiilne ajalehehoidja NEWS, mis sobib kingituseks sõbrale. Ajalehehoidja NEWS on saadaval erinevates värvitoonides, hind 40 eurot.

Värvikas seinakell GIN — on ka muuseas sinistes toonides kell TONIC olemas. Elus peab tähelepanu pöörama väikestele headele asjadele ja neist viimast võtma. Ajanäitaja seinal võib olla pilkupüüdvalt mänguline, siis jagub rohkem mängulisust ka meie argipäevadesse. Hind 65 eurot.

Kohvilaud COUCH. COUCH kohvilaudade komplekt sobib hästi elu-, magamis- ja vannituppa ning miks mitte ka sobivaks esemeks rõdule või terrassile. Lisaks modernsele välimusele on laud multifunktsionaalne. Nimelt on laual hoiukorv, mis sobib hästi ajalehtede hoidmiseks ning muude aksessuaaride hoiustamiseks. Suur laud — Ø 50 cm, kõrgus 40 cm, väike laud — Ø 40 cm, kõrgus 35 cm. Hind 75 eurot.

Kui kiigata kodumaise disaini poole, siis võlus meid Tipitiri uus toode — Euroalus 1:3

Vähendatud mõõtkavas euroalus (M 1:3) sobib kasutamiseks kandikuna, serveerimislauana, kuumaalusena või sülearvuti hoidmiseks. Arvutiga töötamisel tagab alus piisava ventilatsiooni nii arvutile kui ka kasutajale. Valmistatud saarest või tammest, õlitatud linaõli baasil valmistatud õliga. Hind 65 eurot.

LOE VEEL:

Eesti disain jõulukotti: mida kinkida 20, 50, 100 ja 200 euro eest

MEELEOLUKAD FOTOD | Koduaed talveks särama — 30 ideed!

OSALE fotovõistlusel ja võida IITTALA 200-eurone põhjamaiselt stiilne komplekt