FOTOVÕISTLUS │ Romantilise hõnguga vannituba stalinistlikus majas

 (2)
FOTOVÕISTLUS │ Romantilise hõnguga vannituba stalinistlikus majas
Foto: Pirgit Tammoja

Stalinistlikus majas asuvas korteris on tehtud põhjalikud ümberehitused — aknaga avar vannituba on paigutatud näiteks hoopis endise köögi asemele. Mööbel ja mitmed sisustusaksessuaarid on ostetud vanakraamipoodidest ja saanud uue välimuse restaureerimishuvilise perenaise hoolsa käe all. Oma esmases nägemuses kujutati vannituba ette kui mõnusat ja hubast tuba ning tundub, et just nii see ka välja kukkus!

Kui sinulgi on kena kodu, siis osale fotovõistlusel "moodnekodu aasta auhinnad 2017".

Juunikuus käib eraldi vaheauhinna võistlus kategoorias VANNITUBA, aga pilte võib saata kõigis kategooriates kuni oktoobri lõpuni. Vannitoa vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel juunikuu lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Balteco on välja pannud ka vannitoa kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel ja kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata galeriist võistlusele saadetud vannitubasid.