Fotovõistlus "Püüa pühad pildile"

Auhinnaks 500 € kinkekaart. Hääletus on lõppenud!
Fotovõistlus "Püüa pühad pildile"
NORR11Jõulud on aeg, kus saad oma kodu pidurüüsse ehtida. Igal oma stiil: luksuslik, elegantne, looduslähedane, valgusküllane, minimalistlik või hoopis muu. On tore, kui jagad pilte oma jõulumeeleolus kodust — olgu selleks interjöör või maja väljastpoolt, sest tahame ära anda kinkekaardi väärtusega 500 €, mille on välja pannud sisustuspood NORR11. Kuidas osaleda?

Saada meile alloleva vormi kaudu üks pilt oma jõulumeeleolus kodust. Fotosid saab saata ajavahemikus 18.12.2013-2.01.2014. Fotod lähevad rahvahääletusele ja juba uue aasta teisel päeval selgub, kes on kogunud kõige enam hääli — see on ka võitja. Võitjat ootab väärikas auhind, mille on välja pannud sisustussalong NORR11, skandinaaviapärase disaini esindaja. Võitja kodust teeme eraldi artikli.
Toimetusel on õigus jätta avaldamata ebasobivaid pilte.

NORR11 on uudne ja innovaatiline Skandinaavia disaini-ja mööblibränd, mis on ka Eestis tegutsenud juba üle aasta. Ettevõtte siinne esinduskauplus/showroom asub Rotermanni kvartalis, kus pakutakse kogu brändi poolt pakutavat: valgustid, lauad, toolid, diivanid, mooduldiivanid, vaibad, aksessuaarid jne. Showroomis on müügil ka väga lai valik Eesti nüüdisaja kunsti.

NORR11 Foto: tootja
Seotud lood:

NORR11.COM on brändi e-poe aadress, kus saab teha kõik ostud kodust või kontorist lahkumata ja uudsena erinevalt teistest e-poodidest transporditakse tellitud kaup koju või kontorisse tasuta!

NORR11 showroom Rotermanni kvartal, Rotermanni 5/Roseni 10
Telefon 6326620
E-post showroom.tallinn@norr11.com

Mõnusat pühadeaega! Jaga meiega oma kodust jõulumeeleolu!