Saksa robottolmuimejate turuliider ECOVACS tutvustas uue põlvkonna robottolmuimejat, mis mitte üksnes ei õigusta, vaid ka ületab ostja ootusi. Uute tehnoloogiatega täiustatud võimas ja nutikas ECOVACS DEEBOT T9 AIVI puhastab laitmatult nii tasased põrandad kui ka vaibad, eemaldab ka kleepunud mustuse ega väldi maja kaugemaidki nurki.

Teeb iseseisvalt õigeid otsuseid

Uus ECOVACS DEEBOT T9 AIVI on üllatavalt nutikas. Tänu täiustatud tehisintellektile ja integreeritud uutele tehnoloogiatele teeb robottolmuimeja ise õiged otsused ja tema töö on sama kvaliteetne kui inimtöö.

ECOVACS DEEBOT T9 AIVI võib ise skannida ruumi kujutise, kavandada liikumismarsruudi ja kohaneda keeruka keskkonnaga, tagades nii ideaalse puhtuse ka kõige raskemini ligipääsetavates kohtades. Lisaks suudab süsteem ise määrata ruumi liigi – elutuba, magamistuba või vannituba – ning valida vastavalt sellele ruumile parima puhastusplaani.

Tehisintellektiga robot tunneb ära koguni 7 levinumat takistust ning väldib nutikalt tema teele sattunud mänguasju, toolijalgu ja lävepakke. Robot kaitseb ka mööblit ning reaalajas liikudes väldib kaableid ja muid esemeid, mis võivad harjadesse kinni jääda. Revolutsiooniline navigatsioon TrueMapping tuvastab väikeseid esemeid neli korda paremini kui LDS ja kui jätate sokid, sussid, lapid või muud esemed tema teele, võite olla kindlad, et need jäävad terveks ja robot jätkab sujuvalt tööd.

Teil ei tule müra pärast muretseda: nutikas ECOVACS DEEBOT T9 AIVI tuvastab inimesed ja puhastab seal, kus neid ei ole, ning töötab ülivaikselt, tekitamata tavatolmuimejate müra ja te saate segamatult puhata või töötada. Aga kui soovite, et teid kodus miski ei segaks, saate rakenduse ECOVACS HOME abil seadistada roboti tööaja nii, et see langeks teie äraolekuga kokku, ja täpselt kavandada selle marsruudi integreeritud kaardil, mis on kuvatud nii 2D- kui ka 3D-vormingus. Uuendusliku dToF laseripõhise mooduliga DEEBOT T9 AIVI kohandub erinevate keskkondadega, navigeerides sujuvalt nii valguses kui ka täielikus pimeduses ning puhastab hoolikalt teie kodu ilma mingi takistuseta ja ükskõik millal. Kui roboti aku saab tühjaks, ei pea te kiirustama koju seda laadima. Kui energiavaru saab otsa, läheb ECOVACS DEEBOT T9 AIVI ise laadimisjaama, et jätkata seejärel puhastamist sealt, kus see pooleli jäi.

Mudelisse sisseehitatud kõrglahutusega 360° HD kaamera ja mikrofon võimaldavad jälgida ruume reaalajas ja isegi suhelda ruumides viibivate inimeste või loomadega. Kui seote tolmuimeja telefoniga, saate kaugjuhtides selle tööd hallata ja muuta. Seda funktsiooni saab kasutada ka kodu turvamiseks. Teie äraolekul liigub robottolmuimeja seadistatud ajal majas ringi ning inimese tuvastamise korral fikseerib ta selle ja saadab telefonile hoiatusteate.

Lemmikloomade omanike asendamatu abimees

Lemmikloomaomanikele valmistab robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT T9 AIVI suurimat rõõmu. Unikaalse disainiga kummiharjad AeroForce® pöörlevad vastassuundades, kogudes sel moel erineva pikkusega karvad kokku ja toimetades need otse prügimahutisse. Harjad on alati puhtad ja nendelt ei tule käsitsi vanunud karvu eemalda.

Imeb tolmu ja peseb laitmatult erinevat tüüpi katteid ja eemaldab vanad plekid

Kui arvate, et robottolmuimejad ei küüri põrandat, vaid üksnes hoiavad puhtust, siis on aeg arvamust muuta. ECOVACS järgib rangeid standardeid, mistõttu uus robottolmuimeja mudel DEEBOT T9 AIVI nii puhastab ja peseb põrandat kui ka küürib seda, eemaldades isegi vanad plekid. Ja ta teeb seda laitmatult.

Põranda pesemiseks kinnitatakse tolmuimejale ühekordsed või korduskasutatavad mikrokiudlapid, mis koguvad põrandalt tolmu, imavad plekid lapi sisse ega jäta mustuse jääke. Tänu lapi nurgelisele ja ümarale kujule ulatub see eemaldama mustust ka raskesti ligipääsetavates kohtades ja nurkades. Integreeritud uuenduslikku funktsiooni OZMO™ Pro 2.0 rakendades vibreerib lapp 480 võnget minutis, tagades ka kleepunud ja vanade plekkide eemaldamise.

ECOVACS DEEBOT T9 AIVI imemisvõimsus on 3000 Pa. See täiustus tagab tunduvalt suurema ala ja erinevate kattekihtide tõhusama puhastamise ning ka suurema ja raskema prügi kogumise. Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks on puhastamisel võimalik valida nelja puhastusastme seast.

Isepuhastusjaama kasutamisel koguni kuni 30 päeva mitte mingeid hooldustöid

Arvatavasti teate, et iga kord pärast koristamist on vaja robottolmuimejasse kogunenud mustus eemaldada. ECOVACS hõlbustab seda tööd ja pakub maksimaalse mugavuse soovijatele osta täiendavalt isepuhastusjaam, millesse robottolmuimeja ise prahi tühjendab. See elegantse välimusega seade mahutab kuni 2,5 liitrit kokkusurutud tolmu. Olenevalt puhastatava ruumi suurusest ja puhtusest võib sellest mahutist piisata kuni 30 päevaks, mille kestel ei tule teil seadet täiendavalt teenindada.

Jaga
Kommentaarid