Konkursile laekus üks kaunis magamistuba, mis valmis kuus aastat tagasi. Värvivalik - sinine ja valge - sai alguse pildist, mille pereisa sünnipäevaks kinkis. Kuldne toon tuli juurde poolkogemata. Mööbli, kui tugitool välja arvata, tegi üks tubli meistrimees magamistoa omanike jooniste järgi. Kuna pinda on magamistoas suhteliselt vähe, siis ei saadud täita oma unistust garderoobist. Pika nuputamise tulemusel valmis aga lahendus, mis paistab eemalt seinana, kuid selle taga on tegelikult seinatäis kappe. Ka voodipeats käib alla ning sinna taha mahuvad kenasti ära nii tagavaratekid- padjad- madratsid kui ka peitust mängiv laps või koguni kaks. Traditsioonilised öökapid oleks seganud kapiuste avamist, seega asendab neid kastike, mida saab vajadusel voodi alla lükata. Ülejäänud voodialuse hõlmavad kaks suurt sahtlit.

Konkursi tingimused

  • Saada konkursile 3-7 pilti oma magamistoast aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda ka mõne lausega, mida oled oma magamistoa kujundamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid sai saata kuni 28. novembrini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest konkursile kvalifitseeruvaid magamistube avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 1-7 detsembril toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku magamistoa poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud elutoa seast teeb valiku zürii.
  • Võitja kuulutame välja 10. detsembril 2021.
  • NB! Pildistatav ruum peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.


Auhinnaks on Eestis toodetud kontinentaalvoodi Rave Mööblilt — 160 cm laiuse voodikomplekti juurde kuulub kaks lippidega alusraami, 5-tsoonilne Pocket vedrustusega madrats, HR42 porolooniga kattemadrats ja voodipeats HBXI 200. Voodi väärtus on 1500 eurot ning meelepärase kanga saab võitja ise valida!


Auhinna välja pannud Rave Mööbel on alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid