Uksele mõtleme siis, kui teemaks on uus eluetapp, millega kaasneb näiteks uue kodu ostmine, pere loomine või laienemine. Lõppude lõpuks on välisuks pere visiitkaart ja usaldusväärne koduhoidja, mida tuleb osata hoolega valida.

Swedoori toodete hulgast leiad rohkelt valikuid ja inspireerivat disaini – standarduksed, kvaliteetsed massiivuksed ning kliendi näpunäidete järgi ja eriprojektide tarvis valmistatud uksed. Meie jaoks on kõige olulisem see, et uks sobituks sinu kodu interjööri ja vastaks omadustelt soovitud kohas kasutamiseks.

Kodu loomisel või värskendamisel kohtud igal sammul mitme protsessiga, kus tuleb teha otsuseid ja valikuid. Need valikud võivad vahel tunduda keerulised, sest jäävad aastateks sinu koju. Swedoor soovib olla sulle uste teemadel professionaalseks nõuandjaks, oskab juhtida tähelepanu olulistele detailidele ja teeb su elu kindlasti palju kergemaks.

Nõudlikumale koduomanikule soovitame tootesarja ADVANCE uksi, mille hulgast saad valida mitmekülgse viimistlusega ning erinõuetele, nagu tule- ja helikindlus, vastavaid uksi. Kui otsid säästlikumat lahendust, pakub tootesari Clever lihtsat, praktilist ja kvaliteetset valikut.

Tootesarjade ja disainiga saad tutvuda meie kodulehel www.jeld-wen.ee/tooted.

Müügijuht Rooland Harjo

„Siseuste valimisel on kõige olulisem arvestada keskkonna mõjudega. Swedoori uksed on valmistatud peamiselt puidust, aga puitu kui naturaalset materjali mõjutavad nii temperatuur kui ka niiskus. Seetõttu ei tohi uksega eraldatavate ruumide temperatuuri erinevus olla suurem kui viis kraadi ja ruumides, kus on õhuniiskus püsivalt suur, tuleks kasutada niiskuskindlamaid uksi, näiteks SPA sarja klaasist siseuksi. Kui keskkonna mõjud on selgeks tehtud, saab asuda mudeli profiili ja viimistlust valima. Siin on määrav kliendi soov ja interjöör, kuhu ust valitakse – kas tegemist on klassikalise või modernse stiiliga ning millised materjalid ja värvid on interjööris. Oleme valmis klientide peamistele soovidele vastavaid lahendusi pakkuma,“ räägib Swedoori müügijuht Rooland Harjo.

Oleme ukse valimise teinud nüüd veelgi lihtsamaks – põneva ja laia valiku uksi leiad kolme sammuga. Selleks vajad nutikat Door Designeri mobiilirakendust, mille abil saad kodu ukseavale sobitada sulle meeldiva ADVANCE-LINE ukse. Veebilehel www.jeld-wen.ee/valides-uksi/jeld-wen-door-designer-mobiilirakendus saad kohe ülevaate, kuidas uks harmoneerub sinu maja välisilme või esiku interjööriga. Lihtsalt vali rakendusest sise- või välisuks, üksik- või paarisuks, klassikaline või modernne disain. Uus rakendus näitab sulle, kuidas sobivad uste mudelid sinu koju, ning saad proovida põhivärvi- ja spoonivariante ning klaasinguga ustele valida klaasivariante. Kui oled ukse või lausa mitu sobivat ust välja valinud, aitame leida ka õige edasimüüja.
Jaga
Kommentaarid