Konkursile laekus üks kaunis elutuba, mis on pere kõige lemmikuim ruum pisikeses 56 ruutmeetrises üürikorteris ning seal veedetakse kõige rohkem aega. Kui enamasti ei kipu inimesed üürikorteris remonti tegema ja seda oma näo järgi kujundama, siis Astra pere sai omanikuga kokkuleppele, et üüri tasumise asemel investeeritakse päevinäinud korteri värskenduskuuri. Nii vahetatigi põrand, lihviti ja värviti uksed, värviti seinad ja paigaldati uued valgustid. Ka sisustus sai peaaegu täielikult välja vahetatud. Suurem osa mööblist on teiselt ringilt või ise tehtud. Diivan leiti Facebooki Marketplace’ist, kummut pärineb abikaasa vanavanaemalt ning sai väärikalt taastatud. Hubast ja kodust meeleolu lisavad hoolikalt valitud kodutekstiilid ja mõnusalt boheemlaslikud padjad diivanitel.

Elutuba on multifunktsionaalne ning seal asub ka söögilaud ning väikemehe Otto mängunurk. Tuba mõjub oma heledate toonide, hubase sisustusega ning nostalgilise mööbli ja skandinaavialike tapeedimustritega helgelt ja romantiliselt. Ei puudu ka värvid, mis päikesepaistelise ilmaga veel eriti elama lähevad ning sooja ja positiivse tunde loovad.

Vaata ka teisi konkursile laekunud elutubasid:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-7 pilti oma elutoast aadressile moodnekodu@delfi.ee. Kindlasti kirjelda ka mõne lausega, mida oled oma elutoa kujundamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad. Ära unusta piltidele ja kirjeldusele lisada oma kontaktandmeid.
  • Fotosid saab saata kuni 15. märtsini 2021. Pilte võid saata ka juba varem, sest konkursile kvalifitseeruvaid elutube avaldame moodnekodu.ee veebis enne rahvahääletust.
  • 19.-27. märtsil toimub moodnekodu.ee veebis rahvahääletus, kus lugejad saavad oma lemmiku elutoa poolt hääletada. Kolme enim hääli saanud elutoa seast teeb valiku zürii.
  • Võitja kuulutame välja 31. märtsil 2021.
  • NB! Pildistatav elutuba peab olema puhas ja korralik ning fotode suurus vähemalt 1MB. Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte konkursiga seotud lugude juures kasutada nii Moodne Kodu paberväljaandes kui ka veebis.


Auhinnaks on puhta retrodisainiga diivanvoodi Art, mis eristub teistest just oma kõrgete jalgade poolest. Kergesti lahtikäiv mehhanism, suured pehmed seljapadjad ning mugav istumine tagavad lihtsa kasutusmugavuse. Istmeosa all on väike pesukast, kuhu saab ilsti mahutada näiteks voodipesu. Auhinna väärtus on 1000 eurot ja meelepärase kanga saab auhinna võitja ise valida!

Auhinna on välja pannud Rave Mööbel — alates 1992. aastast pehmet mööblit, voodeid ja madratseid tootev Eesti ettevõte. Läänemaa looduskaunites kohtades tootev väikeettevõte valmistab praktiliselt käsitööna üle mitme tuhande diivani, tugitooli, diivanvoodi, nurgadiivani ning voodi ja madratsi kuus. Rave Mööbel väärtustab oma toodete puhul ajatut disaini ja kõrget kvaliteeti, mis tagavad mööbli nauditavuse paljudeks aastateks.

Mõnusat elutoa jäädvustamist!
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid