Konkursile laekus üks kaunis maakodu saunamaja juurde kuuluv kööginurk. Köök on väike, kuid igati hubane ja praktiline. Köögi sisustamisel on püütud jälgida kogu ülejäänud maja stiili, mis on romantiline ja maalähedane, mugav ja kaasaegne. Köögis on loodusvalged käsikrohviga seinad, tumepruunid talad laes, lillemustrilised seinaplaadid ja taaskasutusena valminud ilusad kuivainepurgid. Need on perenaise lemmikud. Ja muidugi ilus pitskardin, mis sobib imehästi sellesse kööki.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi võitja selgub 1. detsembril ja auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.