Konkursile laekus üks kena köök, mis on omanike enda poolt remonditud ja seda limiteeritud eelarvega. Paljud asjad on soetatud teiselt ringilt - sh köögimööbel, valgustid, söögilaud ja -toolid ning kohandatud kenasti kaasaegsena mõjuvasse interjööri. Köögisaar on ümber ehitatud Antiigilaost leitud tammepuidust baariletist. Konkursile pildid saatnud Aveli sõnul oli köögi sisustamise juures kõige suuremaks väljakutseks see, et kõik soetatud asjad moodustaksid kena ja ühtse terviku. Eriti hindavad köögi omanikud 1944. aastal ehitatud Haapsalu majas taastatud peegellagesid, mida rõhutavad efektsed kristallvalgustid.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi võitja selgub 1. detsembril ja auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.