Konkursile laekus üks pisike ja praktiline köök, kus on kõik detailideni läbi mõeldud. Kui tänapäeval on väga levinud elutoaga ühendatud köögid, siis selle köögi omanik lasi korteri ehituse käigus hoopis endise avatud köögi elutoast vaheseinaga eraldada, et diivanil istudes potte-panne näha ei oleks. L-kujuline köögimööbel on trendikas greige toonis (beežikashall) ja valmistatud Mööblimasinas. Hämaratel sügisõhtutel muudavad köögi hubasemaks küünlad, lilled ja Navitrolla graafika.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Konkursi võitja selgub 1. detsembril ja auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid