Helgelt ja valgelt põhjamaise köögi sisustuses seguneb vana ja uus. Igal vanal esemel on omaniku jaoks oma saamislugu. Köögist pildid saatnud Regiina hobiks on kolada mööda laatu ja vanakraamipoode, et sealt erilisi leide koju tuua. “Mõnikord õhtuti teed juues on põnev mõelda, kes küll on kunagi sellel samal toolil istunud ja sellest samast kannust oma tassi täitnud?”, ütleb ta. Edmond Arnold Blumenfeldt’i Pärnu plakat on tema jaoks eriliselt olulise tähendusega, kuna kauni köögi omanik on suvepealinnast pärit ja see meenutab talle kodulinna. Ka köök ise mõjub kergelt ja suviselt, nagu kuurortlinna pehme tuuleiil — siit leiab pastelseid helesiniseid toone ning üldine meeleolu on mõnusalt õhuline. Külmkapi peal olevatesse kannudesse on hea mõni maiustus peita, et see sealt hiljem jälle avastada. Küünlaaluseid on võimalikult palju, et pimedal ajal hubane meeleolu tekitada.

Vaata pilte köögist klikkides galeriil:

Vaata ka teisi konkursile laekunud kööke:

Kuidas konkursil osaleda?

  • Saada konkursile 3-5 pilti oma köögist aadressile moodnekodu@delfi.ee. Lisa ka mõni lause kirjeldust, mida oled oma köögi sisustamisel silmas pidanud ja mida selle ruumi juures kõige rohkem hindad ning oma kontaktandmed. Fotosid saab saata kuni 18. novembrini 2020. Võitja kuulutame välja 1. detsembril 2020 ning see selgitatakse välja novembri lõpus toimuval rahvahääletusel.
  • NB! Köök peab olema puhas ja korralik. Fotode suurus vähemalt 1MB.
  • Toimetus jätab endale õiguse ebasobivaid ja madala kvaliteediga pilte mitte avaldada. Toimetusel on õigus pilte edaspidi lugude juures illustreerivana kasutada (autorile viidates).

Auhinnaks on 479 € eurone Smeg’i köögikombain, mille on välja pannud E-Lux Kodutehnika.

Stiilse disainiga mündiroheline kombain on tõeline pilgupüüdja — lisaks muidugi ka erakordselt võimekas, ajatu ja stiilne abiline Sinu köögis! Smeg köögikombaine iseloomustab funktsionaalsus ja stiil. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et luua seade, mis oleks jõuline, vastupidav ja tõhus. Ergonoomiline disain muudab köögikombaini kasutamise mugavaks ja puhastamise lihtsaks. Smeg köögikombainidele on omased kumerad jooned ja erksad värvid, mis peegeldavad Sinu leidlikku vaimu ja kirge toiduvalmistamise vastu. 800 W mootor ja 10 kiiruse seadistust muudavad selle ideaalseks köögikombainiks mitmesuguste retseptide jaoks!. Köögikombainiga saad tutvuda lähemalt SIIN.

Kaamera või telefon kätte ja pildistama!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid