Suurepärane investeering kosmopoliitsesse keskkonda
IconPlaza

Suurepärane investeering kosmopoliitsesse keskkondaIconPlaza asub Tallinna keskseks äri- ja majanduspiirkonnaks areneva Ülemiste City vahetus läheduses, Sikupilli asumi vaiksel kõrvaltänaval. Lakoonilise kaksikkompositsiooniga moodne kortermaja koos aparthotelliga vastab igati urbanistliku elulaadi vajadustele.

Hoone koosneb kahest neljakorruselisest osast – kortermajast ja aparthotellist, mida seob omavahel esimese korruse parkla varikatus. 2019. aasta talvel valmiva hoone läänepoolsesse kortermajja tulevad kahe- ja kolmetoalised korterid (2.–4. korrusel). Idapoolse osa kolmel korrusel avab uksed 51 toaga aparthotell. Hoone mõlemas osas paikneb lift. Parkimine on lahendatud hoone esimesel korrusel ja hoovil. Korterid on saadaval suuruses 42-64 m² hinnavahemikus 109 916-143 348€. Lisaks on võimalik soetada nii eraldi panipaik kui ka parkimiskoht.

Ostes külaliskorteri ettevõtte nimele, on õigus tagasi küsida km 20%Kiire arengu keskel

Sikupilli naabrus on muutumas Tallinna kõige innovaatilisemaks äri- ja kaubanduspiirkonnaks. Ülemiste Cityt peetakse Eesti Silicon Valley'ks. Lähiaastatel valmiv Rail Balticu terminal ja selle juurde loodav transpordisõlm võimaldab luksuslikku teekonda nii teistesse Eesti linnadesse kui ka Berliini välja. Kõikide šoppamissõprade kuldse kolmnurga moodustavad kvartali kõrvale kerkiv T1 Mall of Tallinn ning Sikupilli ja Ülemiste keskused.
Vaikne Katusepapi tänav on kõige selle kiire arengu keskel hubane keskkond. Mõnusalt rahulik kodutänav, lühikese jalutuskäigu kaugusele jääv Kadrioru park koos Luigetiigiga ja KUMU on kohad, kus saab päevaväsimusest kosuda ja pere või sõpradega koos aega veeta.

Kodu kesklinnas võimaldab elada autovabalt. Väikesed vahemaad ja ühistransport annavad Tallinna elanikuna head võimalused igapäevaseks autovabaks eluks. Kaubanduskeskused ja turg on mugavalt lähedal ning ka jalgratas on hea lahendus tööle jõudmiseks. Õhtuse südalinna meelelahutuse nautimiseks ei pea mõtlema auto parkimise ega kiire kojujõudmise peale.

iconplaza.ee