Modernne päikesepaneelidega korterelamu linna südames
Uus Maa Kinnisvarabüroo

Modernne päikesepaneelidega korterelamu linna südamesValmimas on uus modernne päikesepaneelidega korterelamu linna südames. Kortermaja hakkab paiknema tänapäevase aega väärtustava inimese jaoks suurepärases asukohas, kuna lähedusse jäävad paljud teenused ja head transpordiühendused ülejäänud linnaga.

Maja asukoht on vaikses kaunilt haljastatud sisehoovis, kus teised piirkonna majad moodustavad antud krundi ümber müratõkke. Kõikidel korteritel on rõdu ja ülemiste korruste korteritel suured päikesepoolsed terrassid. Ülemised korrused on projekteeritud tagasiastetega, andes võimaluse avaramateks vaadeteks. Suureks eeliseks majas on ka lifti olemasolu ning parkimiskohad suletud garaažis. Majal on enda gaasikatlamaja, mis tagab märgatavalt soodsamad küttekulud võrreldes kaugküttega.

Sellesse väikesesse terrassmajja ehitatakse ainult 19 korterit. Majas on valdavalt kahetoalised korterid suurustega 39,2m2- 49m2. Väikesed kompaktsed kolmetoalised on suurusega 55,6m2- 68,1m2. Leidub ka üks 4-toaline korter suure 39,5m2 terrassiga. Soklikorrusele tulevad 15 garaažikohta ja 16 panipaika. Korterite hinnad algavad 123 000 eurost.


Ümbruskond

Stockmann jalgsi 10 minutit
Viru keskus jalgsi 15 minutit
Kadrioru park 20 minutit
Bussijaam 2 minutit
Keskturg jalgsi 10 minutit
Trammi- ja bussipeatused on 2 minutise teekonna kaugusel. Nüüdsest saab sõita mugavalt trammiga ka Ülemiste keskusesse ja lennujaama.

Haljastus

Krundile tuleb mitmekülgne haljastus. Maja ees, sissesõidutee ääres kasutatakse kahte erinevat tüüpi harilikke elupuid ja Sabiinia kadakaid. Maja esisel hakkavad krunti piiritlema mägimännid ning külgedel lisaks lodjapuulehine põisenelas. Maja ida- ja läänekülgedele istutatakse pihlakad.

Maja esisele muruplatsile ehitatakse pere pisemate tarvis väike laste mänguväljak koos kiige ja liumäega.

t69a.uusmaa.ee