Kodu mere lähedal – Kolde Rannamaja
Rohelusega ümbritsetud elamu kõrgematelt korrustelt avanevad kaunid vaated Tallinna vanalinnale.Bonava

Kodu mere lähedal – Kolde RannamajaSuve alguses valmib Põhja-Tallinnas piirkonna esinduslikem elamu – Kolde Rannamaja, mis pakub kodulähedasi aktiivse vaba aja veetmise võimalusi, avaraid vaateid ümbruskonnale ja innovaatilisi kodulahendusi.

Tallinna üks suurimaid elamuarendusettevõtteid Bonava loob Stroomi ranna lähedale kaheksakordse valgusküllaste klaasrõdude ja targa kodu lahendustega energiatõhusa kortermaja, mille kõrgemate korruste kodudest avaneb panoraam vanalinnale ja merele. Moodsal elamul on hoolikalt planeeritud sissepääsuterrass ning mugavate puhkealadega hooviala.

Bonava

Rannamaja tulevased elanikud saavad nautida oma kodu rõdul soolast mereõhku ja ümbritsevat rohelust, sealjuures on linnamelu ja -mugavused, koolid ning lasteaiad käe-jala juures. Hubase ja tervikliku elukeskkonna loovad laste mänguplatsid ning spordi- ja virgestusala. Igal kodul on panipaik, kus on mugav hoiustada lapsevankrit ning hooajaväliseid asju. Parkida on mugav elamu kõrval või majaaluses parklas.

Maast laeni aknad ja rõdude klaaspiirded võimaldavad uues kodus maksimaalselt valgust ja avarust. Bonava

Kvaliteetse kodu loovad uuenduslik targa kodu lahendus, mugav põrandaküte ja korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon, mis tagab uues kodus tervisliku sisekliima. Kolde Rannamajale on omistatud energiatõhus B-energiaklass.

Kolde puiestee. Foto: Karin Press

Kolde Rannamaja naabruskonna tõmbenumber Stroomi rand kutsub päikeselisi päevi nautima, parkmetsa terviserajad ootavad jooksu- või kepikõnniringile. Mereäärne kergliiklustee, grillialad ja ka surfirand pakuvad pärast tööpäeva mõnusat lõõgastust ning aktiivset tegevust leidub mitmetel spordi- ja mänguväljakutel. Kodust ainult mõnekümne meetri kaugusel asub ka uus multifunktsionaalne basseiniga Sõle spordikeskus.

Tutvu lähemalt: bonava.ee/kolde

Läheduses asuvad Stroomi rand ja parkmets pakuvad mitmekülgseid võimalusi vaba aja veetmiseks. Bonava