Vitriinakendega äripinnale rajatud ultramoodne koduVitriinakendega äripinnale rajatud ultramoodne kodu
Foto: Airbnb.com

Kui keskmine inimene ootab kodult eelkõige privaatsust, siis see unikaalne korter Tokyo südames paistab silma suurte tänavale avatud vitriinakendega. Endisesse köögitarvete poodi rajatud kodu kontorihoone esimesel korrusel pakub aga hoolimata inimestest kihavast asukohast hoopis rahulikku ja meditatiivset atmosfääri — astume sisse!

2012. aastal korteriks ehitatud endise äripinna sisekujundus pärineb Jaapani disainerilt Mayumi Ohmuralt, kes on püüdnud kombineerida jaapanipärast minimalismi tehase-esteetikaga. Esimesel korrusel asub avar industriaalse ilmega köök, teisel magamistuba.

Interjööris domineerib valge toon ja naturaalne puit. Kontrasti loob teadlikult esile toodud puhas betoon ja lõbusates värvides köögimööbel.

Kööki eraldab tänavast vaid maapinnani ulatuv klaasaken, mis paneb proovile ka kõige sotsiaalsema inimese privaatsusevajaduse. Lahenduseks on valged kardinad, mis lasevad ka akna ette tõmmatuna piisavalt valgust läbi.

Seotud lood:

Teisel korrusel paikneb tagasihoidlik magamistuba, kus betoonile sekundeerib hubasust loov puitlaudis. Kardinaid asendavad siinidel puitpaneelid, mis võimaldavad ruumi täiuslikult valguskindlaks muuta. Sama lahendus aitab blokeerida ka tänavamüra, mis tihti seda tüüpi kinnisvaraga kaasneb.

Magamistoa kõrval asub pisike ja lihtne vannituba, kus tavapärseid keraamilisi plaate asendab veekindel betoon.

Allikas: airbnb.com

LOE LISAKS:

Loe veel

Endisesse garaaži ehitatud stiilne kodu

Endisesse farmi rajatud urbanistlik loft võlub eriliselt värske sisekujundusega

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare