Uus nutilahendus, mis võimaldab lemmikloomaga distantsilt tegeledaUus nutilahendus, mis võimaldab lemmikloomaga distantsilt tegeleda
Foto: petcube.com

Kiire elutempo ja pikad päevad kodust eemal ei rõõmusta mitte ühtegi lemmiklooma. Londonis esitleti äsja leidlikku nutilahendust, mis võimaldab kodust eemal olles oma lemmiku aega sisustada. Kaamera ja nutiseadme vahendusel on võimalik lemmikut jälgida, temaga rääkida ja isegi mängida!

Nagu disainimaailmas tavaks, sünnivad kõige geniaalsemad lahendused ikka kellegi vajadusest mõne leidliku ja argielu lihtsustava seadme järele. Petcube Play’d inspireeris looma ühe ettevõtte asutajaliikme probleemne chihuahua, kellel loomaarstid diagnoosisid ärevushäire. Koera üksi koju jätta ei saanud ning nii sündis laseri ja kaameraga varustatud seade, mille abil oma loomakesega kodust eemal olles mängida ja suhelda.

Seade on varustatud helile ja liikumisele reageeriva anduriga ning teavitusi on võimalik tellida kasutaja nutitelefonile. Kaamerafunktsioon toimib ka pimedas ja tootjad usuvad, et multifunktsionaalse seadme laiad võimalused tõstavad oluliselt üksi kodus viibiva lemmiku turvalisust.

Sisseehitatud “mängurežiim” võimaldab lemmikuga igal ajal mängida ning teda helide ja signaalide abil treenida. Seadme vahendusel on võimalik looma ka premeerida.

Seotud lood:

Lihtne ja minimalistlik disain sulandub kenasti interjööri. Tootevalikus on kolm värvitooni — roosa, hall ja must.

Petcube on ühildatav nii Androidi kui ka iOs tarkvaral töötavate nutiseadmetega.

Vaata lähemalt videost:

LOE LISAKS:

Loe veel

Seitse ruumiplaneerijat, mis lihtsustavad kodu kujundamist

Põneva disainiga mööbliesemed, mis rõõmustavad lemmikloomi ja nende omanikke

Heidame pilgu disaineri koju — Terje Talpsepp on nõus heale disainile kulutama

Vaata vahvaid ideid — koerapalavik sisustuses

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare