Rahvusvaheline haaknõela päev: kuidas kasutada haaknõela interjöörisRahvusvaheline haaknõela päev: kuidas kasutada haaknõela interjööris
Kollaaž

10. aprillil tähistatakse rahvusvahelist haaknõela päeva ja kuna haaknõel on inspireerinud ka paljusid disainereid sisustusaksessuaaride loomisel, siis toome mõned toredad näited. Vaata lähemalt!

Valgustidisainer Sarah Colson on loonud mitmeid kauneid lampe ja mõned neist on just haaknõeltest. Eemalt vaadates jääb mulje, et tegu on õrna metallketiga, kuid tegelikult on need tõepoolest haaknõelad. Sarah esitles haaknõeltest tehtud valgustiseeriat esimest korda 2014. aasta Milaano interjöörimessil. Disainer soovis luua kaunis eseme igapäevastest asjadest. Haaknõelad on saanud ka uue katte — hõbeda või messingu. Seda kunstitest võib nimetada lausa lühtriks ja sobib väga hästi näiteks elu- ja mahamistuppa. Sarah`loominguga saab tutvuda tema kodulehel. Elegantne, kas pole!

Käsitsi valmistatud hiiglaslikud ja universaalsed haaknõelad sobivad küll igasse tuppa erinevate asjade riputamiseks: rätikud, vööd, sallid jne. Häid ideid hiiglaslikest haaknõeltest leiab notonthehighstreet.com lehelt.

Seotud lood:

Ja veel üks näide, mille leidsime Houzz.com lehelt. Siin on haaknõel lihtsalt pilgupüüdjaks.

Loe veel

Photo by Beyond the Front Door, LLC - Browse traditional laundry room ideas

Miks mitte "siduda" hiiglasliku haaknõelaga kardin? Hea idee leidsime soulouposeto.gr lehelt.LOE VEEL:
Levinud vead, mida sisekujundajad soovitavad elamises vältida
FOTOD: Kui sulle meeldivad veidrad sisustuselemendid...
Vaata sisustusideid, mis toovad naeru suule!
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare