Meerhofi kliendipäeval näeb Eesti kinnisvaraarenduse tippkvaliteeti ja luksustMeerhofi kliendipäeval näeb Eesti kinnisvaraarenduse tippkvaliteeti ja luksust
Foto: Metro Capital

16. septembril kell 11-15 toimub eksklusiivse kortermaja Meerhof 2.0 avatud uste päev. Lauluväljaku kõrvale arendatavas luksuskortermajade kompleksis on tipptasemel ehituskvaliteet, luksuslik arhitektuur, hoovis asuvad tennise- ja golfiväljakud. Meerhof 2.0 kuulub Eesti kvaliteetseimate ja innovaatilisemate uusarenduste hulka.

Täiusliku tulemuse saavutamiseks kaasati projekteerimismeeskonda akustikud, energiatõhususe eksperdid ja isegi feng shui asjatundjad, tõi esile arendajafirma Metro Capitali partner Ain Kivisaar.

Kõik huvilised on oodatud uhkesse näidiskorterisse, kus iga detail on läbi mõeldud ja kus saab vastuse küsimusele, mida tähendab luksuskortermaja. Samuti saavad külalised nautida kahe 10-korruselise torni vahel toimuvat köielkäimisshowd ja tutvuda sisehoovis kõrgklassi spordialadega.

Kliendipäeva programm:

  • 11.00 Kliendipäeva avamine
  • 11.00 – 12.30 Eesti vs. Soome noorte rulluisuhoki demomäng
  • 12.00 Eesti kuulsaim slackliner'i Jaan Roose etteaste
  • 13.00 Eesti tipptennisistide demomäng uuel Meerhofi tenniseväljakul
  • 13.15 Golfivõistlus
  • 14.00 Eesti kuulsaim slackliner'i Jaan Roose etteaste
  • 15.00 Kliendipäeva lõpetamine
Foto: Metro Capital

Metro Capital on kodumaine ettevõte, mis on panustanud Tallinna elamuarendusse juba üle kümne aasta. Ettevõtte eesmärk on luua elukeskkond, kus tulevastel elanikel oleks tõeliselt hea elada.
Viimase paari aastaga on Metro Capital Tallinnasse loonud enam kui 400 uut korterit ja antud klientidele üle enam kui 50 000 m2 elamispinda, olles sellega üks edukaim ettevõte uute korterite arendus-ja müügiturul.

Metro Capitali arenduste portfellis on lisaks Meerhofi kvartalile ka mereäärsed Tivoli ja Kiikri elamurajoonid.

Foto: Metro Capital

LOE VEEL:

SISEKUJUNDAJA: betoon on interjööris äge ja aegumatu!

Külastame maalikunstnik Katrin Karu inspireerivat kodu Lutheri kvartalis

Sisearhitekt Kärt Tähema stiilsesse välikööki mahub ka bassein