Kuidas kirjutada humoorikat müügikuulutust ilma tualettruumita remontivajavale suvekodule — “siin lauldi tegelikult “Nukitsamehe” laulu ja naabriks on tore onu Rein”Kuidas kirjutada humoorikat müügikuulutust ilma tualettruumita remontivajavale suvekodule — “siin lauldi tegelikult “Nukitsamehe” laulu ja naabriks on tore onu Rein”
Foto: City24.ee

Tihti ei ole kiire ja eduka müügitehingu taga mitte hea hinnaga saadud väärtuslik kaup, vaid hoopis müügimehe veenev jutt — nii ka kinnisvaras. Aeg-ajalt satub maaklerite koostatud müügikuulutuste sekka tõeliselt humoorikaid pärleid isiklikku kinnisvara müüvatelt eraisikutelt, kes oskavad oma müügiobjekti juures hoopis sügavamaid aspekte tajuda. City24.ee lehel on üleval üks aus ja homoorikas objektikirjeldus — vaata, milliste argumentidega üritatakse ostjat “ära rääkida”!

Refereeritud tekst City24 lehel olevast müügikuulutusest:


 • Müüa kodukoht, millest Nukitsamehes TEGELIKULT lauldi!

Refr. :,: Mis on kodu, kus on kodu,
kus on kodukoht,
mis on kodu, kus on kodu,
kus on kodukoht? :,:

Need Juhan Viidingu poolt kirjutet ja Helgi Sallo poolt sisse lauldud igihaljad küsimused saavad nüüd, pea 40 aastat hiljem, lõpuks ometi korrektse vastuse, sest 80 kilomeetri / 50minuti kaugusel Tallinnast asub väikeses Liiguste külas just see, millest lauldakse — üks hubane ja looduskaunis maakodu.

Loe veel

 • Tegemist on haruldase “oh-issver-vau-mai-gaad-kui-nummikas!”-tüüpi kinnistuga, millel püsti pandud klassikaline kooslus — elumaja, saunamaja ning kuur koos aidaga. Kinnistu on osaliselt piiratud aiaga.
 • Elumajas on olemas veevarustus, saunamajas aga mitte. No worries, tehes vastavad ühendused, voolab varsti ka saunas vesi. See on täpselt säärane mõnus nokitsemine mõnele kallile torututtavale.
 • Elumajja viib mõnus veranda, kus on võimalik nautida nii maitsvat (näiteks pannkooke mustikate ja vaniljejäätisega, mmmm) kui mittemaitsvat (näiteks piimasupp juurviljadega, ei aitäh) kehakinnitust.
 • Elumaja alumiselt korruselt leiab eest nii puuküttega ahju kui moodsa elektripliidiga varustet köök-söögitoa ning ruumika elu- ehk televiisoritoa. Just siit viib trepp avatud planeeringuga teisele korrusele, mis olnud peaasjalikult kasutuses välja magamise eesmärkidel.
 • Elumajas puudub tualett (loe: “peldik on õues”).
 • Saunamaja ees on mõnus terrass nii suviseks grillimiseks kui ööpäevaringseks “yolotamiseks”. Saunal on eesruum, pesemisruum ja, nagu Dj Jazzy Jeff & The Fresh Prince ütleksid, “Boom, shake, shake, lei-li-ruum!”.
 • Saunamajal on ka katusealune, mis lausa nõuab, et seal keegi end peale kõva leili põhku laseks.
 • Ait ja kuur mahutavad rohkem kui elu jooksul kola kokku koguda jõuab. Seib, naaskel, kahemehesaag, viiemehesaag, družba, murutraktor, vanaisa, aiakiik — maailmas on vähe asju, mis sinna ei mahuks.
 • Kuuris on väike töönurk saagimiseks ja hööveldamiseks, lisaks ladustatakse siin küttepuid. Väga põnev, kas pole?
 • Elumaja ümbritseb võrratu muruala, mille tagaosas hulgaliselt marjapõõsaid (punane sõstar, must sõstar) ja õunapuid (õun). Samuti leiad siit lõkkeplatsi ja kasvuhoone, mille hellitusnimeks “Tomatigalaktika Supernebula”.
 • Mõlemal pool on ägedad ja abivalmis naabrid, onu Rein näiteks rebib ikka mõnusalt seda va vanakoolikildu.
 • Rakvere on 20-minutilise autosõidu kaugusel.
 • Seega, ootamata Ehala või Viidingu heakskiitu, võime vabalt väita, et järgmisel laulupeol peaks Kodulaul kõlama õigete sõnadega, ehk nii –
  Seotud lood:

  Refr. :,: Hubane ja looduskaunis maakodu on kodu, Liiguste külas on kodu,
  Liiguste külas on kodukoht,
  Hubane ja looduskaunis maakodu on kodu, Liiguste külas on kodu,
  Liiguste külas on kodukoht! :,:

Kas sind veenaks selline kuulutus?

LOE LISAKS:

FOTOD │ Suurejoonelised Eesti kodud, mis maksavad üle miljoni euro

VANAD FOTOD │ Vaata, millised nägid välja nõukogudeaegsed haagissuvilad

Müüt või tegelikkus: veesooned ja energiaväljad mõjutavad meie kodu ja tervist

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare