Kadriorgu peidetud hubane elamineKadriorgu peidetud hubane elamine
LVM

See kena ja õdus elamine Kadriorus Vesivärava tänavas on renoveeritud mõned aastad tagasi. Miljööväärtusliku keskkonna vääriliselt on loodud ka selle kodu sisekujundus — maalähedaselt stiilne ja kaunis. Kasutatud on vaid naturaalseid viimistlusmaterjale, säilitatud on vana palksein. Mööbelgi on valitud nii, et sobiks kogu atmosfääriga.

Ligi 100-ruutmeetrine elamine on kahel tasapinnal. Esimesel korrusel asub köök, elutuba, tualett koos dušiga ja magamistuba. 0-korrusel asub suur magamistuba koos garderoobiga, tualett-vannituba ja kabinet.

Trepialused kipuvad tihti jääma tühjaks, kuid hea idee on sinna ehitada kasvõi raamaturiiulid. Valge trepp lisab õhulisust.

Palgi kõrvale on kenasti sobitatud heledad toonid — nii pääseb palk veelgi enam esile ning hele tapeet, kardinad ja mööbel loovad tasakaalu — tume sisustus mõjuks palgi kõrval liiga rusuvalt.

Ka köök on hele ja avatud planeering lisab avarust.

Et palksein püsiks kauni ja hügieenilisena, siis on peale pandud klaas.

Seotud lood:

Klaasi jagub osaliselt ka teises seinas oleva heleda tapeedi peale.

Ka 0-korrusele jagub küllaga valgust. Kodukontor on mugavalt magamistoast eraldi ja siingi on koha leidnud maitsekas valik.

Valge ja romantiline!

Magamistoast pääseb otse garderoobi. Väikse toa puhul on hea, kui on võimalus garderoob eraldi ehitada, siis on magamistuba “müravaba”.

Kõik on detailiseni läbi mõeldud — kapinupud ja tapeet on justkui ühest kollektsioonist. Vanni taga asuvast klaasist paistab sisse päevavalgust. Klaas on valitud just selline, et säiliks privaatsus.

Loe veel

Praktilisele riiulile leiab alati koha.

Rohkem pilte ja infot näed soovi korral LVM kodulehel.

LOE VEEL: Võrratu käsitöö-palkmaja, kus on ühendatud sajanditepikkune traditsioon ja kaasaegsed lahendused

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare