INTERJÖÖR | Nopi sisustusideid Eesti parimast butiikhotellist


INTERJÖÖR | Nopi sisustusideid Eesti parimast butiikhotellist
Frost hotell

Veidi enam kui aasta tagasi avatud Boutique hotell „FROST“ võitis Annual World Luxury konkursil Eesti parima butiikhotelli tiitli, olles Eestist ainus väljaspool Tallinna olev võitja.

Tallinna hotellidest said oma kategoorias auhinnad Hilton Tallinn Park, Swissôtel Tallinn ja Solo Sokos Hotel Estoria.

World Luxury Hotel Awards’i antakse välja alates 2006. aastast, tegemist on rahvusvaheliselt tunnustatuima organisatsiooniga, mis valib luksushotellidest välja parimad, arvestades nii hoonet, disaini kui ka teeninduse kvaliteeti. Võtjad selguvad hääletuse teel, sel aastal hääletas oma lemmikute poolt nelja nädala jooksul ligikaudu 300 000 inimest üle maailma. Auhinnatseremoonia toimus 2. detsembril Šveitsis St. Moritzas asuvas Kulm hotellis, kus seda käisid vastu võtmas hotelli omanikud Mare ja Alo Liidemaa.

Aastane töö on näidanud, et butiikhotell FROST pole saavutanud kindla positsiooni mitte ainult Eestis, vaid ka rahvusvahelisel turul ning selle tunnustuseks on nüüd väärikas rahvusvaheline auhind.

Seotud lood:

Luksuslikus Pärnu kesklinna sisehooviga butiikhotellis asub seitse omanäolist sviiti ning seitse eridisainiga apartementi, kokku mahutab hotell 55 inimest. Hotelli sviidid ja apartemendid on kõik erineva kujunduse ja planeeringuga, sisekujunduses on elegantselt kokku sulatatud ajaloolised elemendid kaasaegse disainiga.

Kuninga tänava maja viimasel korrusel on kaks suurt rõduga apartementi, ühes on ka täisvarustuses nõupidamiste tuba. Hoonete eriline valguslahendus muudab ajaloolise kompleksi ja sisehoovi eriliselt romantiliseks.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare