FOTOD │ Ajalugu austav kodu uues korterelamus


FOTOD │ Ajalugu austav kodu uues korterelamus
Foto: Fantastic Frank

Ajaloole viitavaid jooni leiab nii 2010. aastal ehitatud maja fassaadilt kui ka sellest põnevalt sisustatud korterist. Kui ei teaks, et tegemist on Berliinis asuva värskelt sisustatud elamisega, läheks meie mõte uitama Itaalia villade ajatutesse interjööridesse, kus õrnas tuules lehvivad maani kardinad ja jala all nagiseb elegantne kalasabaparkett.

Mitte kõik uusarendused ei püüa demonstreerida kaasaegseid arhitektuurisaavutusi ja üdini modernset vormikeelt. Põneva tulemuse saab ka siis, kui ammutada inspiratsiooni ümbruskonna pärandist ning segada kokku uut ja vana.

Korteri vaieldamatuks pärliks on 15-ruutmeetrine rõdu ja hiiglaslikud aknad. Sisekujundusele lisavad luksuslikku joont möödunud aegadest laenatud detailid — kalasabaparkett, lühtrid ja maani ulatuvad kardinad. Seda kõike on miksitud kaasaegsete elementidega ning tulemus on soliidne ja värskendav.

Köögi stiil on laenatud põhjamaadest — valge ja helge sobib kõikjale imeliselt hästi! Kuigi sisustuse näol on tegemist tõeliselt eklektilise kooslusega, mõjub see sellegipoolest tasakaalukalt ja rahulikult.

Seotud lood:

Avarast rõduga elutoast viib puidust nikerdatud käsipuudega trepp teisele korrusele, kus asuvad magamistoad ja kodukontor. Kokku on elamises ruutmeetreid 175 ja eluruume kuus.

Valgust ja avarust jagub ka teisele korrusele.

Vaata rohkem pilte galeriist:

LOE LISAKS:

ENNE JA PÄRAST | Põhjamaiselt karge kodu Mustamäe paneelmajas

Valmistume sügiseks: sisustusnipid, millega kodu tõeliselt soojaks ja hubaseks muuta

ENNE JA PÄRAST │ Hämar staliniaegne korter renoveeriti säravalt helgeks

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare