FOTOVÕISTLUS │ Vannituba, kust leiab väga põnevaid sisustuslahendusiFOTOVÕISTLUS │ Vannituba, kust leiab väga põnevaid sisustuslahendusi
Kollaaž. moodnekodu aasta auhinnad 2017

Üle värvitud kapile on tellitud Rootsist stiilsed nupud. Seinasisene loputuskast ja seina külge kinnitatud kapp aitavad ruumi kokku hoida. Kirgas peegel moodustab seinale mõnusaid päikesemänge ja pimedal ajal aitab seinale kinnitatud ise ümber tehtud laualamp. Ukse mustaks värvitud pind annab hea kontrasti ja kriimukindel matt lakk siidja läike.

Kui sinulgi on kena kodu, siis osale fotovõistluse „moodnekodu aasta auhinnad 2017“.

Juunikuus käib eraldi vaheauhinna võistlus kategoorias VANNITUBA, aga pilte võib saata kõigis kategooriates kuni oktoobri lõpuni. Vannitoa vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel juunikuu lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Balteco on välja pannud ka vannitoa kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel ja kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata galeriist võistlusele saadetud vannitubasid.