FOTOVÕISTLUS: Valgemast valgem köökKÖÖK
Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017. KÖÖK

See moodne köök on saanud tõeliselt valge ja helge ilme. Laua asemel on otsustatud panna kööki saareke, mis toimib ühest küljest köögi ja elutoa vahel ruumieraldajana, kuid lisab kogu ruumile avarust. Köögisaar on saanud väga põneva struktuuriga küljepinnad. Valge kõrvale on valitud aktsendiks läikivast metallist valgustid ja samas võtmes on ka soola-pipratoos. Musta värvi on teistes aksessuaarides.

Puitpõrand lisab valgele mahedust.

Kui sinulgi on kena köök, siis osale fotovõistluse „moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel kategoorias KÖÖK. Võitja selgub rahvahääletusel maikuu lõpus ja vaheauhinna, 500-eurose kinkekaardi, on välja pannud Arens Mööbel. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Arens Mööbel on välja pannud ka köögi kategooria peaauhinna — 1000 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel.

Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab saleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Fotovõistlusele saadetud köögid:

Loe veel