FOTOVÕISTLUS: Taaskasutust ja mälestusiFOTOVÕISTLUS: Taaskasutust ja mälestusi
Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

56-ruutmeetrine kodu stanilistlikus majas suvepealinnas Pärnus. Kuna endisesse kööki ehitati vannituba, siis praegune köök on sätitud väiksemasse magamistuppa. Köögimööbel on varutud antiigipoodidest, kell ja toolid on pärandus pereisa vanaemalt, toolid on ise kasutuskõlblikuks taastatud. Pliit on ehitatud tahutud kividest, et jätaks vanema mulje. Mõnusalt kodune ja hubane!

Kui sinulgi on kena köök, siis osale fotovõistluse „moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel kategoorias KÖÖK. Pilte saab saata kuni 24.05. Võitja selgub rahvahääletusel 25.-28.05. Vaheauhinna võitja selgub 29.05 ja 500-eurose kinkekaardi on välja pannud Arens Mööbel.

Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Arens Mööbel on välja pannud ka köögi kategooria peaauhinna — 1000 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab saleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Fotovõistlusele saadetud köögid: