FOTOVÕISTLUS │ Põhjamaiselt karge elutuba püüab pilku läbi mõeldud detailidegaFOTOVÕISTLUS │ Põhjamaiselt karge elutuba püüab pilku läbi mõeldud detailidega
Foto: Martin Miil

Skandinaavia stiilis elutoas on püütud kinni iga valguskiir. Valget ja helget viimistlust rõhutavad peegeldavad materjalid ja õhuline mööbel ning kontrasti loovad hästi valitud tumedamad detailid. Interjöörist leiab ka kodumaist disaini ja näpuotsaga retroelemente. Kodu au ja uhkus on stiilne kodukontor, kus töötamist võib võtta tõelise naudinguna!

Kui sinulgi on kena kodu, siis osale fotovõistlusel "moodnekodu aasta auhinnad 2017".

Juunikuus käib eraldi vaheauhinna võistlus kategoorias VANNITUBA, aga pilte võib saata kõigis kategooriates kuni oktoobri lõpuni. Vannitoa vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel juunikuu lõpus ja vaheauhinna, 250-eurose kinkekaardi on välja pannud Balteco. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Balteco on välja pannud ka vannitoa kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel ja kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata galeriist võistlusele saadetud vannitubasid.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare