FOTOVÕISTLUS │ Õhtupäikese paitus elutoas


moodnekodu aasta auhinnad 2017
Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Oma kodu oleme ehitanud ja disaininud täiesti ise, teha on veel palju, aga juba tehtu rõõmustab meid iga päev ja hetk! Hindame väga eesti disaini, taaskasutust ja käsitööd. Värvigammas on eelkõige mahedad ja looduslähedased toonid: soe valge, tamm, kakaopruun, hall, kahvatusinine.

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis osale fotovõistluse ”moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel augusti lõpus ja vaheauhinna, 150-eurose kinkekaardi on välja pannud Elke Mööbel.

Elke Mööbel on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 350-eurose kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000-eurose aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata kõiki fotovõistlusele saadetud elutubasid galeriist