FOTOVÕISTLUS: Nutikalt lahendatud väike magamistuba

Nutikas kodu Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Kui ruumi on vähe, tuleb leida nutikaid lahendusi, kuidas oma kodu toimima panna. Fotovõistluse "moodnekodu aasta auhinnad 2017" nutika kodu kategoorias osaleb ka see magamistuba ja omanik kirjutas nii: väikse toa nutikas lahendus. Ehitasime magamiskoha lae alla, jättes alla palju ruumi liikumiseks ja kapi jaoks. Tuba oli väike, aga nüüd on ruumi küllaga, kasutades ära kõikvõimalikud nurgatagused.

Kui sinulgi on kena kodu, siis osale fotovõistluse „moodnekodu aasta auhinnad 2017“.

Maikuus käib eraldi vaheauhinna võistlus kategoorias KÖÖK, aga pilte võib saata kõigis kategooriates kuni oktoobri lõpuni. Köögi vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel maikuu lõpus ja vaheauhinna, 500-eurose kinkekaardi, on välja pannud Arens Mööbel. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Arens Mööbel on välja pannud ka köögi kategooria peaauhinna — 1000 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel.

Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab saleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Fotovõistlusele saadetud köögid:

moodnekodu.ee


MOODNE KODU viimased uudised