FOTOVÕISTLUS │ Monokromaatiline ja päikseline kodumoodnekodu aasta auhinnad 2017
Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Peamiselt kahes toonis kujundatud elamine, kus on palju ka ise ära tehtud. Köögimööbel sai võõbatud valgeks. Puidutooni tasapinnad lisavad soojust ja hubasust. Soojust annavad siin ka materjalid: ämma kasvatatud lamba nahk on mõnus ja pehme, naturaalne puuvill lisab pisut rustikaalsust. Lambid on ise ehitatud riiulikandurist.

Koju on väga lihtne uudsust tuua postreid vahetades — BoldTuesday poster meenutab, kus käidud ja kuhu veel minna. Mõnusalt hallid seinad ja kuusnurksed elemendid, köitega riiuli tegime ise.

Kui sinulgi on stiilne elutuba, siis osale fotovõistluse ”moodnekodu aasta auhinnad 2017“ vaheauhinna võistlusel elutoa kategoorias. Võitja selgub rahvahääletusel augusti lõpus ja vaheauhinna, 150-eurose kinkekaardi on välja pannud Elke Mööbel.

Elke Mööbel on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 350-eurose kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000-eurose aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Seotud lood:

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata kõiki fotovõistlusele saadetud elutubasid galeriist