FOTOVÕISTLUS │ Lihtne ja armas elamine


FOTOVÕISTLUS │ Lihtne ja armas elamine
moodnekodu aasta auhinnad 2017. Lihtne ja armas elamine

Armas pesa, kus elamine on kujundatud valgeks ja lihtsaks. Kööki nimetab pererahvas kohaks, kus armastus käib kõhu kaudu. Elutoas on niisama mõnus ja hubane olla.

Juulikuus käib eraldi vaheauhinna võistlus kategoorias NUTIKAS KODULAHENDUS, aga pilte võib saata kõigis kategooriates kuni oktoobri lõpuni. NUTIKA KODULAHENDUSE vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel juulikuu lõpus ja vaheauhinna, 200-eurose kinkekaardi on välja pannud Light24.ee. Võistlus kestab novembrini, iga kuu on eri kategooria vaheauhindadega.

Light24.ee on välja pannud ka nutika kodulahenduse kategooria peaauhinna — 500 € kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel ja kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Vaata ka näiteks nutika kodulahenduse kategoorias osalevat üllatavate interjöörilahendustega kodu. Nutikalt on lahendatud ka see väike kodu. Ja kui ruumi on vähe, siis võib luua magamispesa lae alla — vaata lähemalt.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, nutikast kodulahendusest või eramust/korterist/suvekodust. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000 € aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).