FOTOVÕISTLUS │ Avatud ja valgusküllane köök



FOTOVÕISTLUS │ Avatud ja valgusküllane köök
Foto: moodnekodu aasta auhinnad 2017

Olgugi, et mõõtmetelt küllaltki pisike, mõjub köök tänu heledatele toonidele ja rohkele valgusele suurelt ja avaralt. Ruumi aitab säästa ka ümmargune laud ja õhulist üldmuljet soosivad läbipaistvad toolid.

Kui sul juhtub olema kena kodu, siis osale fotovõistlusel ”moodnekodu aasta auhinnad 2017“. Hetkel on käimas vaheauhinna võistlus elutoa kategoorias, kuid pilte võib saata ka teistest tubadest. Elutoa kategooria vaheauhinna võitja selgub rahvahääletusel augusti lõpus ja vaheauhinna, 150-eurose kinkekaardi on välja pannud Elke Mööbel.

Elke Mööbel on välja pannud ka elutoa kategooria peaauhinna — 350-eurose kinkekaardi ja võitja selgub novembrikuu alguses. Kategooria üldvõitja selgub samuti rahvahääletusel. Kõik vaheauhindade võitjad osalevad ka finaalis.

Võistlusel saab osaleda kuues kategoorias ja selgub ka rahva lemmik. Saada pildid oma vannitoast, elutoast, magamistoast, köögist, eramust/korterist/suvekodust või nutikast kodulahendusest. Auhinnafond on kokku 6000 eurot. Võistluse peaauhinna, 2000-eurose aiamaja on välja pannud Nordikwood (võitja selgitab žürii).

Otse osalema pääseb SIIT ja võistlusest loe lähemalt SIIT.

Vaata kõiki fotovõistlusele saadetud elutubasid galeriist