Vaadatumate kodude novembri TOP 5 mahub ka ligi miljon eurot maksev eramu


Vaadatumate kodude novembri TOP 5 mahub ka ligi miljon eurot maksev eramu
Eramu Pirital.

Novembris uudistati kinnisvaraportaali City24.ee kinnisvaraobjektidest kõige rohkem keskmisse hinnaklassi jäävaid kortereid ja kahte maja — üht väga kallist ja eksklusiivset eramut Pirital ning põhjamaise sisekujundusega maja Harjumaal.

Maja Pirital, 990 000 €
Pirita supelranna ääres asuv eramu, mille arhitekt on Meelis Press.
Kinnistu on hooldatud, kõrghaljustus, lisaks eraldi asetsev suveköök-grillimaja. Vaata rohkem pilte ja infot SIIT.

Korter Nõmmel, 140 000 €
Hubane, valgusküllane ja moodne korter miljööväärtuslikus ja rahulikus keskkonnas, kus Glehni lossi mets kui ka Nõmme spordikeskus on otse maja taga. Vaata rohkem pilte ja infot SIIT.

Korter Annelinnas, 102 000 €
Disaineri käe all valminud korter koos stiilse sisustusega moodustab ühtse ja tervikliku lahenduse. Vaata rohkem pilte ja infot SIIT.

Seotud lood:

Korter, Kuressaare, 118 000 €
Uus avara planeeringuga kahetoaline korter Kuressaares. Koretelamut on tunnustatud Kuressaare Linnavalitsuse poolt kui parimat ehitist 2015. aastal ja saadud ka Muinsuskaitseametilt tänukirja hoone restaureerimise eest vanalinna väärtustaval viisil. Vaata rohkem pilte ja infot SIIT.Maja, Harjumaa, 169 000 €

Armas ja romantiline maakodu Keila lähedal. Tegemist on vana puitmajaga (ehitusaasta 1920), mis on täielikult renoveeritud. Vaata rohkem pilte ja infot SIIT.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare