Uued ridaelamud siinsamas Tallinna külje all
Uusi elanikke ootavad ridaelamud rohelises Kiili alevikus.Foto: Uus Maa kinnisvarabüroo

Uued ridaelamud siinsamas Tallinna külje all

Kiili Kodu – 15 minuti kaugusel südalinnast

Kiili südames on valminud kolm uut ridaelamut, mis pakuvad rohelist ja rahulikku elukeskkonda kokku kümnele perele. Hubasust lisavatele rõdudele ja terrassidele lisaks on iga kodu ees kolm parkimiskohta, nii et ka külalised saavad parkida otse ukse ees.

Turvaline Kiili on eeskujuliku infrastruktuuriga alevik pealinna külje all. Tänu uuendatud teedevõrgule jõuab siit oma autoga Tallinna ainult viieteistkümne minutiga ja sama ladusalt ka liinibussi või marsruuttaksoga.

Kiili Kodu läheduses asuvad lasteaed, mänguväljak, gümnaasium, raamatukogu ja rahvamaja, perearstikeskus, postkontor ning spordihoone koos jõusaaliga. Treenimisvõimalusi pakuvad ka jooksu- ja suusarajad ning kergliiklustee viib välja otse Tallinna. Siinsamas on ka Konsum, Maxima ja mitte eriti kaugel aianduskeskus Hansaplant.

Kiili Kodu ridaelamuboks
108 ruutmeetrit, läbi 2 korruse, 3 magamistuba, avatud köögiga elutuba, saun, vannituba, 2 WC-d

B-energiaklassi kodudes seisavad väiksemate kulude eest korralik soojustus, kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaknad ja uksed, soojustagastusega ventilatsioon ning õhk-vesisoojuspump, mis soojendab ka tarbevett. Lisakütteallikana on võimalik elutuppa paigaldada kamin või ahi. Peale siseviimistluse, mida võib valida erinevate pakettide vahel, on iga maja ümbruses haljastus – betoonkiviplatsid kodude ees, teed maja otstes ja isiklik muruplats.

Vaata kampaaniahindu ja üksikasju veebilehel kiilikodu.uusmaa.ee.