TOP 5 vaadatumad kinnisvaraobjektid oktoobrikuus — uusarendus, eramud ja krunt


TOP 5 vaadatumad kinnisvaraobjektid oktoobrikuus — uusarendus, eramud ja krunt
Eramu Leppneemes. City24

Oktoobrikuu külastajatehuvi trendi kohta City24 TOP objektidest seekord midagi erilist välja ei loe. Vaadati nii kortereid kui ka maju, aga üllatuslikult sattusid edetabelisse ka üks Nõmme elamukrunt ja üks Pirita uusarendus, mille korterid müüakse alles nii-öelda paberilt.

1. Korter, Tallinn, Mustamäe, 97 000 €
Hea planeeringuga 4-toaline rõduga korter Mustamäe sisekvartalis. Planeeringus on avatud köögiga elutuba (pääs rõdule), kolm eraldi asetsevat magamistuba, esik, dušširuum ja tualettruum. Vaata lähemalt SIIT.

2. Elamukrunt, Tallinn, Nõmme, 155 000 €
Sisekvartali krunt Nõmme mändide all. Sisekvartal koosneb kolmest elamukrundist, millest kahel tänava poolsel on värskelt valminud elamud. Privaatsesse tagaosasse püstitatav eramu jääb kõrvaliste pilkude eest varju, samas kui elanikud ise saavad nautida avarat hoovi, kus jagub nii päikesepaistet kui ka kõrghaljastust. Vaata lähemalt SIIT.

3. Maja, Harjumaa, 335 000 €
2015 novembris valminud hubane ja moodne kodu kogupinnaga 180,1 ruutmeetrit.
Maja on möbleeritud, siseviimistlus väga heas seisukorras, kasutatud on kallima hinnaklassi materjale ja sisseseadet (tuntud disain mööblit Mang, BoConcept). Vaata lähemalt SIIT.

Seotud lood:

4. Maja, Tallinn, 299 000 €
Maja asub miljööväärtuslikus piirkonnas ja on ehitatud esialgsele paekivi vundamendile. Tegemist on FIBO blokist ehitatud elamuga, mis kaetud laudisega. Maja müüakse koos mööbli,tehnika ja sisustusega. Vaata lähemalt SIIT.

5. Korter, Tallinn, Pirita, 123 000 €
Valgusküllased ja avarad korterid Tallinna hinnatud piirkonnas. Vaata lähemalt SIIT.

Loe veel

VAATA VEEL:

Mereteemaliselt kujundatud kodu

Hiigelterrassiga katusekorter, kus seguneb vana ja uus

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare